Wakacje z dziećmi

By | 9 kwietnia 2012

Gościniec Pod Zielonym Jajem – wakacje z dziećmi | pensjonat dla dzieci sudety to unikatowy, 200-letni dom szachulcowy z piaskowca, drewna i gliny, położony w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski na Pogórzu Izerskim u stóp Sudetów Zachodnich. W swoich klimatycznych, niepowtarzalnych wnętrzach Gościniec oferuje 12 indywidualnie urządzonych komfortowych 2-osobowych pokoi z łazienkami – przy wykorzystaniu dostawek może tu zamieszkać do 29 osób.

Bujna przyroda, otaczająca gościniec i okolica obfitująca bogactwem zamków, pałaców i pięknych szachulcowych wiejskich domów, czyni z Gościńca Pod Zielonym Jajem wymarzone miejsce do wypoczynku (tylko pół godziny jazdy dzieli siedlisko od nartostrady w Świeradowie Zdroju, wyposażonej w najnowocześniejszą w Polsce kolej gondolową). W sezonie letnim dużą atrakcją są tu spływy kajakami lub pontonami przełomami pobliskiego Bobru. W bezpośrednim sąsiedztwie Gościńca biegną też liczne szlaki dla turystyki pieszej, rowerowej i konnej (część z nich kieruje do Płóczek Górnych, które słyną ze złóż najpiękniejszych agatów w Europie).

Siedlisko jest wymarzonym miejscem na kameralne spotkania businessowe i imprezy firmowe, podczas których uczestnicy są jedynymi gośćmi w obiekcie. Na salę szkoleniową przeznaczona jest przestronna 60-metrowa kamienna sień, ewentualnie zaadaptowana z byłej stajni karczma.

Na gości obiektu czekają legendarne terenowe Land Rovery, którymi organizowane są wycieczki po okolicznych bezdrożach. Świetny dojazd do Gościńca zapewnia bliskość autostrady A4 (zaledwie 25 km od zjazdu z A4 na trasę Bolesławiec-Jelenia Góra), granicy czeskiej (35 km) i niemieckiej (48 km).

Dodaj komentarz